Zajíček na koni, o.p.s.
Pomáháme k lepšímu životu všem, kteří to potřebují
číslo transparentního účtu: 2300738014/2010

Aktualita ze zimních pobytů 2017 na Božím Daru

O víkendu jsem se vrátili ze dvou báječných týdnů na Božím Daru.

Užili jsme si jak všechny zimní sporty a radovánky, tak i pomalu přicházející jaro. Děti lyžovaly, snowboardovaly, chodily na běžky, bobovaly nebo se jen tak válely smile Někteří z nás se již úplně přehoupli do dalšího ročního období a pořádali dlouhé túry krajem tajícího sněhu. Objevili jsme také novou cukrárnu za kostelem, které jsme každopádně vzali za vděk smile Podvečery, někdy i dlouhé večery, jsme vysedávali v kuchyni - tedy společenské místnosti a vyráběli buď "na zakázku" do naší kavárny Café AdAstra nebo čistě pro radost. Letos se také ujala hra "Aktivity", při které jsme se ohromně pobavili. Já všem děkuji za krásně strávený čas. Děkujeme všichni Skiareálu Novako, děkujeme našim sponzorům. a srdečně děkujeme Penzionu Fara Boží Dar za dlouholetou vstřícnost. Těšíme se napřesrok! Podívejte se na fotografie - I. turnus a II. turnus
Ze Zajíčku Helena Krejčíková

EYAdastraZ/C/H LegalGlobusSkiareál NovakoNadace ČEZ

Boží Dar 2017

 

Zimní pobyty 2017

Pojeďte s námi na Boží Dar, pojeďte s námi do Alp! V zimě 2017 nabízíme našim klientům dva turnusy na božím daru a jeden turnus ve francouzském Courchevel. Užijte si krásné lyžování, běžky, koulovačky...

POBYTY JSOU PRO RODINY S DĚTMI S HANDICAPY, PRO RODINY S DĚTMI ZDRAVÝMI, PRO RODINY ZE SOCIÁLNĚ SLABÉHO PROSTŘEDÍ

  • Zimní integrační pobyt I. turnus 11. - 18. 3. 2017 Boží Dar – hlaste se u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Zimní integrační pobyt II. turnus 18. - 25. 3. 2017 Boží Dar – hlaste se u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Zimní integrační pobyt III. turnus 27.3. – 3.4. 2017 Courchevel, Francie – hlaste se u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

První turnus je již obsazen členy KPZ, na ostatní turnusy se hlaste do 31. ledna 2017. Členové KPZ mají přednost!!!

Cena pobytu v Čechách: běžná cena 250,- dospělí/noc, 200,- dítě/noc. Individuální slevy pro KPZ a klienty Pomoci na blízko. Kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cena pobytu v Alpách: individuální - informace u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ZIT 2017


 

Jako každý rok nabízíme klientům a jejich rodinám Zimní integrační pobyty na horách. Pro tuto zimu v termínech:

  7. - 16. 1. 2016 - I.turnus - prodloužený (Krušné hory - Boží Dar)

20. - 27. 2. 2016 - II turnus (Krušné hory - Boží Dar)

Přednost na pobyty mají členové Klubu přátel Zajíčka.
Více informací u Heleny Krejčíkové
 
Pozvánka na zimní pobyty - Boží Dar 2016

V Letošní sezoně proběhly 3 úspěšné zimní pobyty našich dětí. Celkem se tak dostala na hory přes 50 potřebných dětí.

Děkujeme!

 

RWEZILVAROVÁ CTIBOR HLADKÝ v.o.s.Globus ČR, k.s.
Lukland a.s.Equa bank a.s.Lyžařský areál NOVAKO

ZIT 1 - Boží Dar

ZIT 3 - Velká Úpa

Zajíček na koni se již před více jak týdnem vrátil z Velké Úpy - ze svého třetího turnusu Zimního integračního tábora. Jen já jsem se nedostala k tomu, zprávu o tomto báječném týdnu, napsat. Asi proto, že na mě v Praze vykouklo hned jaro ツ Zajíček sebou z hor přivezl do Prahy spokojené děti, které si užily sněhu a slunce. Počasí nám skutečně zase přálo, a tak se letos vynahradilo loňské horší počasí. Zase se sáňkovalo, bobovalo, lyžovalo, běžkovalo, snowboardovalo, procházelo nebo jen tak postávalo před boudou Artur, kde měly maminky při hlídání nejmenších dětí možnost pozorovat nádherné hory okolo nebo třeba beránky a jehňátka vedle chalupy. Po večerech se s dětmi vyrábělo a pro dospělé byly pozdní večery spjaté s ohněm v krbu (když ho někdo zapálil ツ) se saunou nebo s vířivkou.

Děkujeme Boudě Artur, jmenovitě panu Arturovi, který nás jako vždy zachraňoval při technických problémech, děkujeme Honzovi Červinkovi - Škole da Vinci za možnost v této skvělé chatě přebývat, za materiální podporu děkujeme společnosti Globus, za velkou finanční podporu děkujeme všem zaměstnancům Equa bank.

Helena Krejčíková

ZIT 3

ZIT 3

fotogalerie

 
ředitelka
tel.: 731 009 645
 
Helena Krejčíková
projektová manažerka
tel.: 774 402 474
 
Simona Javůrková
Fundraiser
tel.: 702 053 141
 
Martina Krejčíková
Koordinátor projektu Pomoc sociálně slabým
tel.: 774 402 474
 
 Alice Vernerová
Koordinátor projektu Kavárna,
Arteterapie
tel.:
603 393 360
Nahoru