Zajíček na koni, o.p.s.
Pomáháme k lepšímu životu všem, kteří to potřebují
číslo transparentního účtu: 2300738014/2010

Maminky pomáhají

Dobrovolnice a maminky, kterým pomáháme, šijí roušky pro Kliniku léčby nádorových onemocnění Ústí nad Labem a pro dětskou onkologii Motol.

Dobrovolnice šijí roušky

 

Na základě ustanovení zavedených Českou republikou proti šíření koronaviru, přijal Zajíček na koni, o.p.s. ve vztahu ke svým klientům i zaměstnancům následná opatření:
Omezení setkávání s klienty i zaměstnanci mezi sebou, zrušení jednorázových akcí, prozatímní přerušení terapeutických jízd na koní a bohužel uzavření kavárny Café AdAstra. To vše na dobu neurčitou. Komunikace je samozřejmě možná po telefonu, na sociálních sítích, po emailech.Takže klidně pište či volejte smile Stýská se nám po vás všech! My prozatím pracujeme z domovů či chat a jiných příbytků :-). V terénu je Marti Krejčíková s potravinovou bankou. Kdyby něco, cokoliv, pište na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či volejte: 774 402 474.

Pozor! Kdo by potřeboval látkovu roušku, kontaktujte naší dobrovolnici Jitku Nehasilovou na mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Jitko, děkujeme!  

Za tým Zajíčka na koni Helena Krejčíková

roušky

 

Oznámení

Z důvodu nařízení naší vlády jsme nuceni zrušit plánovanou seznamovací diskotéku pro handicapované (22. března) i bazárek (29. března). Též se ruší prodej výrobků v kostelech (29. března)

V příloze zasíláme leták na květnovou diskotéku. Sledujte i nadále aktuality, pokud by se z důvodu epidemie nemohly konat ani následné akce.

Váš zajíček na koni

 

Jarní diskotéka 2020

 

II. turnus Zimních pobytů

Druhý turnus zimního pobytu na Božím Daru je u konce. Krušné hory se i přes teplé počasí všude jinde nedali a nadělili nám krásnou sněhovou nadílku. Krajina se obalila opět sněhem a mohli jsme vyrazit na sáňky, běžky, lyže nebo jen tak procházkovat. Zajíček se tentokrát dělil o faru i s tzv. nezajíčkovými rodinami, takže nás bylo méně, ale hezky jsme si s ostatními rozuměli a naši klienti si rádi povídali a hráli s ostatními dětmi. Nezapomněli jsme ani na cukrárnu U Sněhuláka s báječnými zmrzlinovými poháry pro dámy a hranolkami pro pány, večerní menu na faře v podobě palačinek s nutelou a užili jsme si večerního povídání, vyrábění, malování a navlíkání korálků, dokonce pro dospělé i degustace modřanských vín od jednoho tatínka - vinaře. Děkujeme ještě jednou všem, kdož se podílejí na realizaci zimních táborů. Těšíme se na příští rok, už nyní si pobyt spousta z nás rezervuje. Na Božím Daru je to prostě boží smile

Fotogalerie

zip 2020 2 001

 

 
ředitelka
tel.: 731 009 645
 
Helena Krejčíková
projektová manažerka
tel.: 774 402 474
 
Simona Javůrková
Fundraiser
tel.: 702 053 141
 
Martina Krejčíková
Koordinátor projektu Pomoc sociálně slabým
tel.: 774 402 474
 
 Alice Vernerová
Koordinátor projektu Kavárna,
Arteterapie
tel.:
603 393 360
Nahoru