Zajíček na koni, o.p.s.
Pomáháme k lepšímu životu všem, kteří to potřebují
číslo transparentního účtu: 2300738014/2010

Café AdAstra

Vážení a milí přátelé kavárny Café AdAstra. Přicházíme s velice smutnou zprávou o vykradení naší kavárny. Jak si jistě pamatujete, mnoho z vás, možná všichni co tyto řádky čtete smile jste nám pomohli na podzim roku 2018 naší kavárnu postavit na vlastní nohy a společně se nám to podařilo!!! Krásně jsme fungovali, mohli jsme nabídnout více míst pro naše handicapované klienty a každý den jsme na vás čekali s úsměvem. Bohužel toto radostné období nám nebylo dáno na moc dlouho. V březnu jsme museli kvůli koronaviru zavřít, ale i to bychom, sice s velmi předřenýma zaječíma ušima zvládli, a poslední dny jsme vás opět vítali u našeho okénka... Minulý víkend ale přišlo něco, co nám opět zasadilo velkou ránu. Z pátku na sobotu byla naše kavárna vykradena. Přišli jsme o hodně věcí, celková škoda je nyní spočítána na 250 000Kč, ale bohužel víme, že to ještě není konečná částka. Přišli jsme o veškerou hodnotnou techniku (projektor, zvuková aparatura), o zásoby hodnotných tekutin a potravin, které prodáváme (mimo jiné i veškeré láhve s alkoholem), ale i o finanční hotovost. Samozřejmě si zloději odnesli i úložiště pro kamerové záznamy a rozbili světla, včetně těch nouzových. Mimo dalších věcí se zloději nezdráhali ani takové věci, jakou je vypáčení kasičky na dýška pro handicapované klient. V této, pro všechny velmi nelehké době, se nám špatně prosí o pomoc i přesto ale, pokud by někdo chtěl a mohl nám nyní pomoci, budeme nesmírně vděční!!! Pomoci nám můžete přes https://www.darujme.cz/projekt/1200851 A samozřejmě budeme moc rádi, když nás přijdete podpořit osobně, stavíte se na jídlo, kávu, zákusek smile Protože vaše přítomnost je a bude nyní to, co nás a naše handicapované pracovníky, bude držet nad vodou a ve víře, že to co děláme má smysl!!! DĚKUJEME VÁM!!!

 

Tisková zpráva pro tanečníky :-)

Naši milí účastníci pravidelných diskoték, kvůli epidemii koronaviru musíme odvolat i květnovou seznamovací diskotéku. Ale nevěšme hlavu a trénujme tanec na podzim dalšího školního roku. Věříme, že nabití energií se sejdeme v hojné účasti v Café AdAstra. Sledujte prosím naše aktuality a plán akcí na webu, kde se časem objeví přesné podzimní termíny. Hudbě, tanci a nám všem - zdar!  Zdraví Helena Krejčíková, Hanka Okálová a dýdžej Jirka!

 

Pomoc z Potravinové banky v roce 2019

V roce 2019 máme registrováno 222 osob, jimž pravidelně jednou týdně pomáháme distribucí potravin, díky Potravinové bance. V roce 2019 se rozdalo 17.773 kg v celkové hodnotě 885.520,- Kč.

Pomoc z potravinové banky 2020 

 

 
ředitelka
tel.: 731 009 645
 
Helena Krejčíková
projektová manažerka
tel.: 774 402 474
 
Simona Javůrková
Fundraiser
tel.: 702 053 141
 
Martina Krejčíková
Koordinátor projektu Pomoc sociálně slabým
tel.: 774 402 474
 
 Alice Vernerová
Koordinátor projektu Kavárna,
Arteterapie
tel.:
603 393 360
Nahoru