Zajíček na koni, o.p.s.
Pomáháme k lepšímu životu všem, kteří to potřebují
číslo transparentního účtu: 2300738014/2010

Konec prvního turnusu

Tak máme za sebou první turnus našich letních pobytů s rodinami s dětmi s handicapy. V neděli ráno děti se svými rodiči odjedou a my se budeme těšit na další. Zažili jsme krásný týden plný slunce a jsme za to vděčni. Loučí se s námi i přeživší ze skupinky sedmi statečných, aby v pondělí nastoupili zase v plné sestavě smile

Fotogalerie

 Letní pobyt Velká Úpa 2020

 

Letní pobyt ve Velké Úpě

Tak jsme započali náš kýžený pobyt ve Velké Úpě. Jako hrdinové z filmu Sedm statečných jsme odpolední scénkou uvedli naší celotáborovou hru, odnesl to zlý bandita, který na nás mířil, a pak jako mexičtí vesničaní jsme se vydali na vyjížďku na koních. Zítra nás čeká další letní den. Děkujeme všem, díky kterým zde v horách s koňmi můžeme být!

Letní pobyt ve Velké Úpě 2020

letni pobyt velka upa 2020 1 02

 

Spojenecká sbírka s bankou ČSOB

Ahoj všem lidem dobré vůle smile
Chtěli jste nám pomoci a nestihli jste přispět na Donio?
Banka ČSOB přišla s nápadem spojenecké sbírky. Vše co se na této sbírce vybere banka zdvojnásobí a daruje na platy našich handicapovaných pracovníků, protože na ty je stále a stále potřeba. Pracovníci chtějí pracovat, ale věřte nám, že je to ve většině případů skutečně práce socializační, že si na sebe nevydělají. Pokud tedy máte chuť podpořit tento nápad, přispět můžete zde: https://www.darujspravne.cz/

Všem, kdo nám jakkoli pomáháte - finančně, věcmi, slovním povzbuzením, návštěvou kavárny moc děkujeme a věřte, že bez vás, bychom to po vykradení nezvládli a zavřeli bychom! Jedeme dál s našimi všemi pracovníky jen díky vám...

Café AdAstra

Aktualita z projektu Ježíška

Dostali jsme krásný dopis od maminky Tomáše, chceme se s vámi o něj podělit.

Jsme s Tomášem moc šťastný za možnost jízdy na koních, kterou nám vaše organizace zajistila a za finanční podporu, která je pro nás teď hodně důležitá. Musím napsat, že tohle vše s jízdami na koních je velice prospěšné, zlepšila se jeho pohybová aktivita nehledě o tom že si začíná věřit ve vyjadřování. A slovní zásoba i myšlení se pomalu vyvíjí v jeho prospěch. Socializace i pohyb v prostoru se nám daří zvládat lépe a hlavně Tomáš miluje koníky, je to pro něho odreagování a veškerá nahromaděná negativní energie anebo stres z celého dne je rázem pryč.
Tomášek koníkům posílá pusy a hodně síly a jídla. Já vám osobně chci poděkovat za královskou péči, kterou pro všechny co to potřebuji dáváte a byla bych velice ráda kdyby i vaši organizaci někdo hýčkal a pomáhal ze všech sil v dnešních těžkých časech. Děkuji M.

Mamince můžeme s radostí říct,že nám nyní pomáhá Nadace Agrofert, která pokryje část našich mzdových nákladů v projektu http://jezisek.zajiceknakoni.cz/. Bez Helenky a Martinky, které jsou prostředníkem mezi dárcem a klientem by pomoc nebyla možná.
Děkujeme

Aktualita z projektu Ježíška

 

Charitativní bazárek

Charitativní bazárek na pomoc kavárně dopadl skvěle. Celkově jsme vybrali 47 050,- Kč. Co se neprodalo, jsme v neděli rozdali lidem ze sociálně slabého prostředí. Děkujeme všem kdo daroval, kupoval, zastavil se, podpořil nás slovem - vážíme si každé pomoci. A vypadá to, že máme velké překvapení na příští bazárek, sledujte stránky.

Charitativní bazárek

 

 
ředitelka
tel.: 731 009 645
 
Helena Krejčíková
projektová manažerka
tel.: 774 402 474
 
Simona Javůrková
Fundraiser
tel.: 702 053 141
 
Martina Krejčíková
Koordinátor projektu Pomoc sociálně slabým
tel.: 774 402 474
 
 Alice Vernerová
Koordinátor projektu Kavárna,
Arteterapie
tel.:
603 393 360
Nahoru