Zajíček na koni, o.p.s.
Pomáháme k lepšímu životu všem, kteří to potřebují
číslo transparentního účtu: 2300738014/2010

Oslava narozenin Dejvického krámku Marama

Týdenní oslava narozenin Dejvického krámku Marama, která se vedla v duchu pomoci sociálně slabým klientům Zajíčka na koni, byla neuvěřitelně štědrá! Diky majitelkám obchodu se vybralo za týden do kasičky 4621,- kč, na Zajíčkův účet přišlo 3380,- kč, zákazníci při svých nákupech naplnily dva koše potravin pro klienty Zajíčka. Velmi štědří byli dodavatelé - partneři obchodu Marama, kteří ze svého dali velké množství potravin. A především majitelky obchodu z každého nákupu během týden odvedly pro Zajíčka 8,- kč. Výsledná částka z tohoto je 20 269,-  kč!!
Děkujeme zákazníkům a dodavatelům Maramy a děkujeme celé společnosti Marama, slečnám prodavačkám a samozřejmě majitelkám, Káče a Zuzce, za jejich velkou podporu, finance a také čas nám věnovaný smile

Potraviny a finance budou rozděleny klientům v rámci projektu Pomoc sociálně slabým rodinám.

Marama

 

Marama slaví narozeniny

Dejvický obchod s farmářskými potravinami Marama, který Zajíčka na koni dlouhodobě podporuje, slaví narozeniny. Při té příležitosti má pro Zajíčka dárek! 8 let života Maramy, 8 dní podpory našich klientů. Připojte se a přijďte si do obchodu nakoupit!! Dejvická 26 :-)

Prosíme o pomoc pro jednu z našich rodin

Rodina s pěti dětmi, čtyři z nich handicapované, utrpěla další těžkou životní ránu - vyhořelo jim celé patro domu.

Prosíme o pomoc v podobě zánovního nábytku: dětské postele, židle, pracovní stoly, .....v podstatě všeho. Shořely dětské pokoje, koupelna, chodba. 

Moc prosíme případně o čistící prostředky. 

Pokud byste měli nějaký nábytek, který byste mohli věnovat, kontaktujte, prosíme, rovnou maminku dětí: paní Bervidová 774244557. 
Pokud byste chtěli věnovat čistící prostředky, prosíme o donesení do kavárny: Café AdAstra, Podskalská 8, Praha 2, 128 00, v čase mezi 10.00h - 18.00h.

Děkujeme

Prosíme o pomoc pro jednu z našich rodin

Prosíme o pomoc pro jednu z našich rodin

Ježíšek 2020

Děkujeme všem dárcům za všechny hmotné i finanční dary pro děti. Dárky byly 17. 12. zabaleny a do 22. 12. předány, poslány či dovezeny rodinám, a tak se mohly děti pod stromečkem radovat.  Zde naleznete fotografie dětí s dárky. Fotografie se budou ještě postupně přidávat.

Vážíme si vaší pomoci, vážíme si nesmírně toho, že v tak nelehké době mocně pomáháte těm, kteří to velmi potřebují. Děkujeme vám.
Ježíškovy pomocnice ze Zajíčka na koni.

Balení dárků pro děti

Zabalené dárečky

 

 
ředitelka
tel.: 731 009 645
 
Helena Krejčíková
projektová manažerka
tel.: 774 402 474
 
Simona Javůrková
Fundraiser
tel.: 702 053 141
 
Martina Krejčíková
Koordinátor projektu Pomoc sociálně slabým
tel.: 774 402 474
 
 Alice Vernerová
Koordinátor projektu Kavárna,
Arteterapie
tel.:
603 393 360
Nahoru