Zajíček na koni, o.p.s.
Pomáháme k lepšímu životu všem, kteří to potřebují
číslo transparentního účtu: 2300738014/2010

Se Zajíčkem u moře

O víkendu jsme uzavřeli naše letní pobyty návratem poutníků až z daleké Itálie. Rodiny s dětmi s handicapy a rodiny s dětmi ze sociálně slabého prostředí si minulý týden užily slunce a moře v Rosolina Mare v Itálii.

Průběžné zprávy o tamních radostech jsme podávali na našem facebooku.

Děti i jejich rodiče si užili moře, někteří z nich poprvé v životě, dostatku sluníčka, prázdninových zmrzlin, mořských pochoutek, výletů, ale i povídání, zpívání - byli jsme fajn parta. Maminkám děkujeme za jejich odvahu, že seberou síly a s dětmi jedou, víme, že je to náročné. Děkujeme mnohokrát paní ředitelce Markétě Šulcové za čas a energii, které tomu věnuje, děkujeme mnohokrát sponzorům a hlavně také Ježíškům, bez kterých by děti nemohly jet.

Se Zajíčkem u moře 

 

Letní pobyty 2022

V neděli  7. srpna se již všichni klienti, dobrovolníci, koně a jiná zvířata vrátili z Lobendavy, kde jsme všichni společně byli na letních pobytech pro děti s handicapy. Tentokrát nám, oproti minulému roku, přálo počasí, sluníčko hřálo až na výjimky po celou dobu. Dopoledne klienti trávili čas na terapiích: koně, hudba, vyrábění, sport - prostě vše, co nás baví. Odpoledne se pak  nesla v duchu celotáborové hry Tři oříšky pro Popelku. Vedle veselých divadelních scének hraných našimi dobrovolníky se děti mohly bavit luštěním úkolů, zdoláváním překážek na cestě za závěrečným pokladem a zároveň za krásným koncem pohádky, nasazením střevíčku Popelce. V pozdních odpoledních hodinách a po večerech bylo také o zábavu postaráno - koupání v tamním lomu, povídání s maminkami, diskotéka, bojovka, zpívání s kytarou - prostě na nudu nebyl čas. Vrcholem byla pak opravdu strašidelná bojovka, připravená našimi malými dobrovolníky - určená pro handicapované klienty a pro maminky. Báli jsme se všichni stejně smile
Děkujeme úplně všem, kteří se podíleli na podpoře pobytů, těm, kteří je realizovali a už teď se těšíme na příští rok!!!

Letní pobyty 2022

 

Příměstská jezdecká soustředění

Naše spřátelená stáj Bleu de Ciel, která pro nás už léta dělá terapie jízdou na koni pořádá příměstské pobyty. Kdo by se chtěl z našich stálých klientů na pobyt přihlásit a měl by problém s penězi, ať nás kontaktuje!

Jezdecké soustředění

 

XI. Seznamovací diskotéka v Café AdAstra

V neděli 5.6. naše milá kavárna ožila diskotékou určenou především pro handicapované. Skvělé písně, hity české i zahraniční, krásné taneční variace, úsměvy tanečníků, tři hodiny tance, zábavy a samozřejmě i seznamování se - tomu patřilo včerejší odpoledne. Všichni jsme si to užili naplno. Odpolednem nás provázel DJ Jirka, který měl tentokráte s sebou posilu - diskotéku s ním moderoval Džony Macháček. Děkujeme všem za možnost diskotéku pořádat, tentokráte především společnosti Provident Financial. Děkujeme Hance Okálové a DJ Jirkovi!

Diskotéka v Café AdAstra 06/2022

 

XI. Diskotéka v Café AdAstra

disko caa 06 2022

 

 
ředitelka
tel.: 731 009 645
 
Helena Krejčíková
projektová manažerka
tel.: 774 402 474
 
Simona Javůrková
Fundraiser
tel.: 702 053 141
 
Martina Krejčíková
Asistent projektu Pomoc sociálně slabým
 
Nadia Moravkova
Kontakt pro klienty
tel.: 603 224 298
 
 Alice Vernerová
Koordinátor projektu Kavárna,
Arteterapie
tel.:
603 393 360
 
Nahoru