Zajíček na koni, o.p.s.
Pomáháme k lepšímu životu všem, kteří to potřebují
číslo transparentního účtu: 2300738014/2010

Děkujeme Ježíšku!

Náš projekt Ježíškem po celý rok vyvrcholil před koncem roku vánočním Ježíškem. Díky velkému množství dárců, našich Ježíšků, jsme mohli obdarovat děti ze sociálně slabého prostředí, dát jim pod stromeček, co si přály a co by jim jejich rodiče či opatrovníci nemohli nikdy splnit. 

Děti měly krásné Vánoce, těšily se ze svých dárků. Jejich fotografie naleznete v sekci fotogalerie.

Děkujeme všem příznivcům tohoto projektu,  společnostem Keboola,  ProvidentResulta za jejich podporu, všem individuálním dárcům hmotných darů a finančním přispěvatelům.

Děkujeme ježíšku!

 

Ježíšek je na vrcholu svého úsilí

Naše Ježíškovo pomocnice se činí o 106. Kdo toto nezažil, nedokáže si to představit. Plný byt naší kolegyňky a plná pravá strana naší kavárničky AdAstra balíčků, dárků, tašek, bedýnek a beden.... Nic se nesmí ztratit, každý dáreček musí včas dorazit za svým dítětem. Milí a hodní Ježíškové posílají dárky, nosí dárky, usmívají se a nabíjí nás novou energií na rok 2023. Ale i přes tuto nabíječku si určitě naše super holky Helenka, Martinka a Naděnka moc rády o Vánocích odpočinou. Nyní se totiž opravdu nezastaví...

jezisek 2022Ježíšek 2022

 

XII. Diskotéka v Café AdAstra

Tak konečně jsme zase měli dlouho očekávanou diskotéku! Za pochmurného, mlhavého a chladného počasí to v naší kavárně vřelo!! Tanečníci tančili jak společně, tak ploužáky ve dvojicích, tak měl každý svou chvilku slávy, když převáděli v kruhu ostatním své taneční kreace. Je vidět, že často trénují, protože tance to byly krásné a hlavně opravdové, od srdce:-). Moc děkujeme naší diskotékové partě za uspořádání této skvělé taneční akce, děkujeme kavárně AdAstra za možnost prostor a těšíme se v únoru naviděnou!!

Diskotéka listopad 2022

 

 
ředitelka
tel.: 731 009 645
 
Helena Krejčíková
projektová manažerka
tel.: 774 402 474
 
Simona Javůrková
Fundraiser
tel.: 702 053 141
 
Martina Krejčíková
Asistent projektu Pomoc sociálně slabým
 
Nadia Moravkova
Kontakt pro klienty
tel.: 603 224 298
 
 Alice Vernerová
Koordinátor projektu Kavárna,
Arteterapie
tel.:
603 393 360
 
Nahoru