Zajíček na koni, o.p.s.
Pomáháme k lepšímu životu všem, kteří to potřebují
číslo transparentního účtu: 2300738014/2010

Příměstská jezdecká soustředění

Naše spřátelená stáj Bleu de Ciel, která pro nás už léta dělá terapie jízdou na koni pořádá příměstské pobyty. Kdo by se chtěl z našich stálých klientů na pobyt přihlásit a měl by problém s penězi, ať nás kontaktuje!

Jezdecké soustředění

 

XI. Seznamovací diskotéka v Café AdAstra

V neděli 5.6. naše milá kavárna ožila diskotékou určenou především pro handicapované. Skvělé písně, hity české i zahraniční, krásné taneční variace, úsměvy tanečníků, tři hodiny tance, zábavy a samozřejmě i seznamování se - tomu patřilo včerejší odpoledne. Všichni jsme si to užili naplno. Odpolednem nás provázel DJ Jirka, který měl tentokráte s sebou posilu - diskotéku s ním moderoval Džony Macháček. Děkujeme všem za možnost diskotéku pořádat, tentokráte především společnosti Provident Financial. Děkujeme Hance Okálové a DJ Jirkovi!

Diskotéka v Café AdAstra 06/2022

 

XI. Diskotéka v Café AdAstra

disko caa 06 2022

 

VIII. Seznamovací diskotéka v Café AdAstra

V neděli 27.3. jsme po více jak dvou letech konečně mohli přivítat na parketu tanečníky a zahájit v pořadí osmou diskotéku. Tanečníci zářili úsměvy a energií, DJ Jirka sršel vtipem a dobrou náladou a hlavně skvělou muzikou, všichni si krásně zatancovali a už se těšíme na příště!!

VIII Seznamovací diskotéka v CaféAdAstra

 

II. turnus Zimních pobytů

O víkendu jsme se vrátili z druhého turnusu zimních pobytů na Božím Daru. Už teď se nám stýská a těšíme se na příští rok. Byl to moc fajn týden, s partou prima rodičů a dětí. Kromě zimních radovánek se i zpívalo a tančilo, chodilo na kafíčka, na procházky a dokonce se barvila velikonoční vajíčka smile Bylo nám fajn a děkujeme za to všem sponzorům a dárcům Ježíška.

Fotogalerie

II. turnus zimních pobytů

 

 
ředitelka
tel.: 731 009 645
 
Helena Krejčíková
projektová manažerka
tel.: 774 402 474
 
Simona Javůrková
Fundraiser
tel.: 702 053 141
 
Martina Krejčíková
Asistent projektu Pomoc sociálně slabým
 
Nadia Moravkova
Kontakt pro klienty
tel.: 603 224 298
 
 Alice Vernerová
Koordinátor projektu Kavárna,
Arteterapie
tel.:
603 393 360
 
Nahoru