Zajíček na koni, o.p.s.
Pomáháme k lepšímu životu všem, kteří to potřebují
číslo transparentního účtu: 2300738014/2010

Ohlédnutí za mořem

Podzim už se hlásí zcela naplno a my vzpomínáme na pobyt u moře. V září jsme vyrazili se Zajíčky k moři do naší oblíbené Rosoliny mare do Itálie. Pobytu se účastnilo 12 dětí.
Jsme moc rádi, že to vyšlo a doufáme, že se pobyt podaří i v roce 2022. Děkujeme všem Ježíškům, kteří dětem pobyt umožnili. A děkujeme paní Daně Javůrkové, nejlepší delegátce na světě smile
Pro pobavení všech: cestou do Itálie se nám rozbily boční dveře od auta a nešly zavřít. Jediný způsob byl - přivřít, přidržet a přirazit zadky našich vedoucích smile Pak se nasoukat přes přední sedačky do auta smile Takže bylo na 16ti hodinové cestě (než se 9 lidí shodne na pauzu na WC, tak je lepší dělat hodně pauz....) opravdu o zábavu postaráno...

Rosolina mare 2021

 

Charitativní bazárek 17. 10. 2021

charitativni bazarek 17 10 2021

 

Letní pobyty 2021

Vrátili jsme se z drsného a zároveň báječného kraje Šluknovského výběžku, kde jsme strávili dva čtyřdenní turnusy letních pobytů s rodinami s dětmi s handicapy. Spali jsme pod stany, jedli v polní jídelně, za deště zpívali a malovali. Na naše koňské terapie naštěstí každý den vysvitlo sluníčko, jen jeden den skupina odvážných jezdců chytila sprchu. V noci jsme se tulili do spacáků a ráno čekali na teplou kávu a čaj. Byli jsme prostě báječná loupežnická banda pod vedením Lotranda a Zubejdy - tedy naší celotáborové hry. Byl to krásný pobyt, i přes svá úskalí, a my děkujeme všem sponzorům, všem dárcům Ježíška za podporu našich pobytů, za všechny děti. Děkujeme za hmotné dary, především potravinové bance v Praze a ve Šluknově. Děkujeme dobrovolníkům a samozřejmě koním. 

Doplněna fotogalerie

Zajíček na koni a jeho loupežníci

Letní pobyty Zajíčka na koni 2021

Sponzoři Letních pobytů 2021

 

Školení Českého červeného kříže

Včera proběhlo školení dobrovolníků a zaměstnanců Zajíčka na koni, o.p.s. Jednalo se o školení Českého červeného kříže - První pomoc u dětí.

Takže jsme se báječně proškolili, snad jsme připraveni tedy pomoc nejen dětem na pobytech, jízdách na koních, ale i třeba dospělému na ulici. Ale hlavně - snad to nebude nikdy potřeba!!!

Děkujeme ČČK, jmenovitě panu školiteli za hezký přístup k naší netradiční skupince smile a Zajíčku za úhradu školení.

Školení ČČK

 

 
ředitelka
tel.: 731 009 645
 
Helena Krejčíková
projektová manažerka
tel.: 774 402 474
 
Simona Javůrková
Fundraiser
tel.: 702 053 141
 
Martina Krejčíková
Asistent projektu Pomoc sociálně slabým
 
 Alice Vernerová
Koordinátor projektu Kavárna,
Arteterapie
tel.:
603 393 360
 
Nahoru