Zajíček na koni, o.p.s.
Pomáháme k lepšímu životu všem, kteří to potřebují
číslo transparentního účtu: 2300738014/2010

Charitativní bazárek

Nedělní charitativní bazárek 17.6.2018 se opět povedl, vybráno bylo 15.052 Kč na platy handicapovaných zaměstnaných v kavárně AdAstra. Co jsme neprodali si odpoledne rozebrali rodiny z projektu Pomoc sociálně slabým. Děkujeme společnosti Pražská energetika, a.s. za podporu akce, za zapůjčení štendrů společnosti NFCP rental equipment s.r.o., rodině Šonkové za darované oblečení a všem dobrovolníkům za organizaci.

Charitativní bazárek 17.6.2018

 

Akademie ZŠ Lužiny

Minulý týden jsme se byly podívat na Akademii naší spřátelené školy ZŠ Lužiny.
Večer, pořádaný pravidelně ku příležitosti konce školního roku a loučení se s devátými třídami, byl krásný. Žáci společně se svými učiteli ukázali na jevištních prknech, co všechno v sobě nosí a co všechno dokáží. Zpívání, tanec, divadlo, krásná výtvarná scéna, sborová i sólová vystoupení, představení společně s váženými učiteli i chvíle, kdy chlapec či dívka stáli na jevišti úplně sami. Ať to či ono, pokaždé to bylo velké, krásné a hlavně naplno smile Pro nás ze Zajíčka to byl silný zážitek, Základní škole Lužiny, paní ředitelce, paní učitelkám, pánům učitelům, žačkám a žákům moc a moc děkujeme a těšíme se na příští rok. Děkujeme také osobně paní učitelce Míše Huslarové, která nás se školou a jejími dětmi stále tak krásně propojuje. Ze Zajíčku Helena a Kristýna

Akademie ZŠ Luziny

 

Klubové setkání Pohádkových čtecích babiček a dědečků

Ve spolupráci s neziskovou organizací Mezi námi, o.p.s. proběhla 14.6. v kavárně krásná akce
"Dnešní v pořadí již 8. klubové setkání Pohádkových čtecích babiček a dědečků se neslo ve znamení pohody, dětského vystoupení, knížek a výborné kávy v Café AdAstra. Rozloučení před prázdninami se nám nemohlo vydařit lépe a jak jinak než mezigeneračně. Červená Karkulka v podání prvňáčků ze ZŠ Umělecká, Praha7 byla okouzlujicí a vehnala slzy do očí nejen babičkám. Všem děkujeme za skvělou spolupráci, přejeme krásné léto a těšíme se opět v září na viděnou "

Klubové setkání Mezi námi

 


 

Pomáhej pohybem

 


 


Silná a krásná Ztráta vlasů je při onkologickým onemocnění téměř na 90% a mnoho žen se s její ztrátou srovnávají těžce. My jsme zde pro ně a paruky pro dámy vyrábíme zcela zdarma. Díky našemu působení již paruku z darovaných vlasů obdrželo 54 žen a bude jich víc. Díky právě projektu Silná a krásná můžete koupit jakýkoli produkt Pantene v síti nákupního střediska Globus a tím podpoříte náš fond 10 Kč z každého produktu.
Jednou z obdarovaných byla naše žákyně, která o vlasy bohužel přišla. Zvedlo jí to sebevědomí a už má zase úsměv na tváři. ZŠ Lužiny /Tuto školu podporuje Zajíček na koni, o.p.s./

 

Chcete nám pomoci?

Dárcovská SMS:

Darujme.cz:

 

Nakupujete online?

Givt - Nakupujte srdcem

Dobromat.cz - Každým nákupem pomáháte

Partnerství


Jezdecká akademie Bleu de Ciel

 

Český krajanský spolek Beseda

 

Nadační fond AutTalk

Malá přání...

Malá přání

CEZ EPP

 
ředitelka
tel.: 731 009 645
 
zástupkyně ředitelky
tel.: 775 231 784
 
Helena Krejčíková
projektová manažerka
tel.: 774 939 662
 
Kristýna Doležalová
koordinátor projektů Kavárna a Pomoc sociálně slabým
tel.: 774 052 296
 
 Veronika Náměstková
realizace projektu Jízdy na koních
tel.:
731 408 955
Nahoru