Zajíček na koni, o.p.s.
Pomáháme k lepšímu životu všem, kteří to potřebují
číslo transparentního účtu: 2300738014/2010

Vánoce s koňmi

Chvilku před štědrým dnem, v pátek 22. prosince okolo půl šesté večer, se Zajíček na koni bude těšit na své kamarády, děti a koně, i na ty velké dospělé . A to v hostivařských stájích (K Horkám 46/54, Hostivař).

Pohladíme koníky, kterým přineseme vánoční nadílku, sobě nadělíme cukroví, zazpíváme si, něco malého vyrobíme, co nám zkřehlé prsty dovolí a pak se rozejdeme do tepla svých vánočních domovů.

Pokud byste se k nám rádi připojili, napište mi na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte: Helena Krejčíková 774 939 662.

vanoce s konmi

 

Přicházíme za vámi se Zajíčkovou zimou

Zimní pobyty 2018V roce 2018 pořádá Zajíček dva turnusy zimních pobytů pro rodiny s dětmi a mladistvými dospělými s handicapy.

I. turnus: 13.- 20. ledna 2018 Boží Dar, Krušné hory

II. turnus: 3.- 10. února 2018 Dolní Dvůr, Krkonoše

Sníh, procházky, lyže, běžky, koulování, povídání, večerní vyrábění, hraní si, smích a krásná horská atmosféra – to jsou naše zimní pobyty.
Cena pobytu je 250,- Kč/osoba/noc.
Individuální ceny pro členy KPZ a klienty z programu Pomoc sociálně slabým. V případě zájmu kontaktujte Helenu Krejčíkovou

 

Výstava Dva Pohledy v Café AdAstra

V Café AdAstra právě probíhá výstava Petra Vopeláka a Anety Hnykové, pod názvem Dva Pohledy. Je to výstava putovní a svou premiéru měla již v roce 2010. Pod názvem výstavy se skrývají různé pohledy na svět - pohled dětský, pohled koňský, které často v jedno splývají, a pohled na zruinovaný statek, který býval několik let domovem a útočištěm jak koní, tak dětí Zajíčka na koni v průběhu letních táborů, terapií na koních, vánoc u koní, apod. Všichni jsme prostředí statku v Bučovicích měli rádi. I když již není možné se Zajíčkem v tomto kraji pobývat, Zajíček nadále pokračuje v činnosti ve všech jmenovaných aktivitách. Přijďte se podívat do Café AdAstra, Podskalská 8, na Zajíčka na koni ve fotografiích. Výstava potrvá do 5. prosince 2017.

Dva Pohledy

 

Národní potravinová sbírka

Pokud budete mít cestu v sobotu 11.11.2017 kolem obchodu Billa na Jeremiášově ulici (Jeremiášova 1238/7a), zastavte se podpořit Národní potravinovou sbírku, kterou organizuje Byznys pro společnost ve spolupráci s Českou federací potravinových bank, NADĚJÍ, Charitou Česká republika a Armádou spásy. Zajíček na koni díky Potravinové bance pomáhá již druhým rokem svým klientům z programu Pomoc sociálně slabým.

Národní potravinová sbírka 

 

Farmapark Soběhrdy

Říjen je za námi a přišel listopad... Ale ani v říjnu jsme nezaháleli a kromě Ohlédnutí za létem a pozvání koníka Leušky do kavárny jsme vyrazili do Farmaparku. A to dokonce dvakrát smile Děkujeme moc Dobrým vílám za zprostředkování vstupenek.
A co píše jedna maminka?
"Navštívili jsme Farmapark v Soběhrdech. Počasí se naštěstí vydařilo, svítilo sluníčko, takže zvířátka byla venku a mohli jsme si užít nejen je, ale i venkovní hřiště. Viděli jsme např. klokany, černou labuť, kozy, poníky a velbloudy jsme dokonce mohli krmit. Dětem se kromě zvířátek moc líbila i velká trampolína a vodní svět. Oběd jsme si opekli na ohni, což děti také moc bavilo. Na závěr jsem zašli do vnitřního hřiště, kde se vyřádili nejen ti menší na klouzačkách, ale i ti starší, kteří stavěli z velkých kostek. Farmapak byl fajn smile"

A co nás čeká v listopadu a prosinci? S KPZ i všemi dalšími zajíčkovci vyrazíme do do divadel, na Mikuláše, a těšíme se na Vánoce u koní smile Vice informací najdete zde.

Farmapark Soběhrdy

 

Chcete nám pomoci?

Dárcovská SMS:

Darujme.cz:

 

Nakupujete online?

Givt - Nakupujte srdcem

Dobromat.cz - Každým nákupem pomáháte

Partnerství


Jezdecká akademie Bleu de Ciel

 

Český krajanský spolek Beseda

 

Nadační fond AutTalk

Malá přání...

Malá přání

CEZ EPP

 
ředitelka
tel.: 731 009 645
 
zástupkyně ředitelky
tel.: 775 231 784
 
Helena Krejčíková
projektová manažerka
tel.: 774 939 662
 
Kristýna Doležalová
koordinátor projektů Kavárna a Pomoc sociálně slabým
tel.: 774 052 296
 
 Veronika Náměstková
realizace projektu Jízdy na koních
tel.:
731 408 955
Nahoru