Zajíček na koni, o.p.s.
Pomáháme k lepšímu životu všem, kteří to potřebují
číslo transparentního účtu: 2300738014/2010

Jízdy na koních

Týden co týden se setkáváme v Hostivaři na terapiích s dětmi, koňmi, s paní fyzioterapeutkou a s vodiči. Pravidelně vozíme děti na individuálních terapiích a na třech skupinových, které probíhají každé úterý odpoledne. Cvičíme, povídáme si, hladíme koníky. Z terapií máme radost a vždy se těšíme na příště :-).

Do hostivařských stájí dochází kolem třiceti klientů týdně. S jarem se jízdy budou přesouvat na hezké louky za obchodní dům Vivo. 

Děkujeme všem sponzorům, kteří tento báječný živý projekt podporují.

Fotogalerie

Jízdy na koních 2019

 

Matějská pouť pro znevýhodněné děti

V pondělí 1. 4. 2019 jsme s našimi dětmi navštívili Matějskou pouť, kde si děti mohly užít všechny lákavé atrakce zdarma a dokonce se podívat i do Mořského světa a shlédnout tak alespoň kousek krásy, který se skrývá pod hladinou našich moří. Sluníčko nám svítilo celý den, cukrová vata nedocházela, a tak byly děti šťastné a spokojené. Byl to krásný den plný dětských splněných přání smile Děkujeme těm, kteří umožnili zdarma dětem tento pouťový den. 

Moc děkujeme Zajíčkovi za možnost navštívit společně s ním letošní Matějskou pouť, kterou jsme si (nejen díky vydařenému počasí) opravdu užili. Měli jsme možnost vyzkoušet několik z mnoha atrakcí, omrknout Mořský svět a setkat se s kamarády ze Zajíčka, které jsme dlouho neviděli a byla to moc milá setkání, která nám vykouzlila úsměvy na tváři a znovu oživila příjemné vzpomínky. Těšíme se na další akci Zajíčka a určitě na ní nebudeme chybět.Krásné jaro Vám všem! Kottnauerovi

A Zajíček na koni znovu děkuje za možnost Dne zdarma pro děti s handicapem!

fotogalerie

Matějská pouť 2019

Velikonoční prodej výrobků

Přijďte na jarní mši svatou do kostela Panny Marie Sněžné (7. dubna), do svatého Václava (7. dubna) či do kostela svaté Ludmily (14. dubna). Nejenže si více uvědomíte duchovní rozměr blížících se Velikonoc, ale také po mši svaté můžete nakoupit nabízené výrobky handicapovaných klientů a výrobky z naší kavárny Zajíčka na koni, o.p.s. Výtěžek z prodeje bude cíleně použit na projekty pro děti a mladistvé s handicapy, především pak na letní a zimní pobyty. Udělejte si radost a našim klientům tím pomůžete. Váš Zajíček na koni.

Příiprava výrobků - jaro 2019

 

Chcete nám pomoci?

Darujme.cz:

 
 

Nakupujete online?

Givt - Nakupujte srdcem

Dobromat.cz - Každým nákupem pomáháte

Partnerství

 

Rychlerozkládací nůžkové stany | Expodum.cz

 

Český krajanský spolek Beseda

 

Nadační fond AutTalk

Malá přání...

Malá přání

 
ředitelka
tel.: 731 009 645
 
zástupkyně ředitelky
tel.: 775 231 784
 
Helena Krejčíková
projektová manažerka
tel.: 774 939 662
 
Martina Krejčíková
Koordinátor projektu Pomoc sociálně slabým
tel.: 774 497 790
 
 Alice Vernerová
Koordinátor projektu Kavárna,
Arteterapie
tel.:
603 393 360
Nahoru